mohajer

تونیک و شامپوی تقویت مو،ضدریزش ،رشد مجدد مو

تونیک و شامپوی تقویت مو،ضدریزش ،رشد مجدد مو

گروه گیاهی کمون محصول جدیدی را اخیرا به بازار ارایه کرده که با استقبال بی نظیر هموطنان عزیز مان روبه رو شده است که این محصول عبارت است:از یک نوع شامپو وسه نوع تونیک تقویت کننده و ضد ریزش و رویش مجدد موهای از دست رفته.که با یک باراستفاده  از تونیک و شامپوی کمون ریزش موها بطور صددرصد قطع شده وبا استفاده مستمر موهای جدید رشد کرده وبه خاطر گیاهی و طبیعی بودن عصاره های  بکار رفته بعد از قطع تدریجی این محصول موهای تازه رشدکرده به هیچ عنوان ریزش نمی کند این محصول در چندین نفر امتحان شده ونتایج رضایت بخشی داشته است وهرکس که از این محصول استفاده کرده صددرصد راضی بوده است حتی در سرهای طاس وبدون مو نیز همین طور.طرز استفاده این محصول بدین گونه است که سه ماه اول شبها مقداری از تونیک کمون ۱ را به جاهای کم پشت وریخته شده اسپری کرده وبا انگشتان مالش میدهیم وصبح با شامپو کمون شستشو میدهیم و بعد از شستشو در حالت مرطوب بودن مقداری از تونیک کمون ۳ را اسپری کرده وسپس خشک می کنیم وبعداز اتمام تونیک ۱ که معمولا ۲الی ۳ ماه طول میکشد تونیک کمون ۲ را  عینا با شرایط ذکر شده در کمون ۱ استفاده میکنیم لازم بذکر است بعد از استفاده واتمام کمون ۱ موهای تازه روییده شده با چشم غیر مسلح نیز دیده میشود با توجه به این که کلیه مواد بکار رفته در شامپو وتونیک کاملا گیاهی بوده هیچ نوع عارضه ای بر پوست سر وسلامت انسان ندارد.

- محصولات ما حاوی عصاره ی گیاهان مختلف وویتامین های B5وAوE است که سازگار با پوست و موی سر می باشدوعلاوه بر تنظیم PHو رطوبت سر باعث تقویت و غذا رسانی به پیاز موی سر شده که نه تنها از ریزش مو جلوگیری میکند باعث رویش مجدد مو نیز خواهد بود هم چنین خاصیت آنتی اکسیدانی فراوان این محصولات کمک فراوانی در جلوگیری از سفید شدن مو ها و ریزش آنها می نماید.

حال توضیحات مختصری در مورد خواص و مواد تشکیل دهنده ی این محصولات خدمت شما ارائه می دهیم:

محلول ضد ریزش موشامل:

-عصاره ی گیاه رزماری:که استفاده از این گیاه بر روی پوست سر مانع ریزش موها خواهد شد.واین گیاه در برگرداندن رنگ موهای خاکستری به رنگ طبیعی و درمان طاسی سر کمک می کند.اسانس رزماری ضد میکروب، ضد ویروس و قارچ است.مصرف موضعی این عصاره بر پوست سر کمک می کند تا ریزش مو ها کمتر شده و ریشه مو تحریک گردد و ساقه مو با سرعت بیشتری رشد کند.

- فندق :فندق برای پوست و مو یک معجزه گر محسوب می شودفندق اختلال در رشدمو را برطرف می کند.استفاده از این ماده موجب تقویت بن مو ها گردیده و در رفع ریزش مو ها مفید است.و در صورت مصرف مداوم آن موجب روییدن موهای ریخته شده می گردد.

- گردو: منبع عالی پتاسیم، اسیدهای چرب امگا ۳، ۶ و ۹ است که همه این مواد، تقویت کننده فولیکول های مو است.

مصرف منظم این ماده از طاسی پیشگیری می کند.خاصیت مرطوب کننده دارد و در نتیجه ضدشوره است.مصرف گردو به تقویت مو، کاهش ریزش مو و رشد آن کمک می‌کند.

- سیر: سیر بخاطر خواص ضد باکتری اش باعث از بین رفتن سم ها و میکروبهای سر می شود و علاوه براین به بهبود گردش خون در سر نیز کمک می کند بنابراین برای سلامت و رشد موهای شما بسیار مفید است. سیر برای برطرف کردن خشکی سر نیز خیلی مفید است.

- گزنه: گزنه مو را تقویت كرده و از ریزش موی سر جلوگیری می كند ، حتی موجب رویش مجدد موی سر نیز می شود.

- جوانه ی گندم: جوانه ها سرشار از ویتامین های گروه Bو E هستند پس از موارد مهم و مفید در مصرف این ماده می توان به تقویت مو وجلوگیری از ریزش مواشاره کرد.

- مریم گلی: این گیاه باعث ضدعفونی شدن کف سر و در نتیجه حفظ سلامت موها می شود  .

- آویشن: با استفاده ازآویشن میتوانید ریزش شدید موهای خود را متوقف کنید و همچنین رویش مجدد مو و  رشد سریع تر موهای خود را تجربه کنید.دکتر پل گوئتز می‌گوید:آویشن محرک مو است و می‌تواند باعث رشد موها شود.

- گشنیز:این گیاه نیز باعث ضدعفونی شدن پوست سر و تقویت موها می شود.

- دم اسب: استفاده از عصاره ی این گیاه از جمله بهترین تونیک ها در تقویت مو و درمان ریزش مو است.

-کندر:از جمله مواد بسیار مفید در تقویت و جلوگیری از ریزش موی سر می باشد.

-لادن: یکی از خواص گل لادن یاری رساندن به موهای آسیب دیده است. گل لادن باعث درخشندگی و تقویت موها می‌شود و با ریزش آن‌ها مقابله می‌کند.

با توجه به مطالب گفته شده ما در صدد آن برآمدیم تا محصولی تولید کنیم که حاوی عصاره ی همه ی گیاهان مفید ذکر شده باشد چرا که استفاده و تهیه ی هرکدام از این عصاره ها کاری بسیار سخت و زمان بر برای شما عزیزان بوده و همچنین استفاده ی مداوم از هر کدام برای شما تقریبا غیر ممکن است هم چنین یقینا جمع آوری همه ی این مواد اثر بخش در قالب سه محلول ارزشمند و محصولی تهیه شده در بهترین کیفیت با بهترین متد و بالاترین کارایی اثر بخشی صد چندان خواهد داشت حتما خود شما نیزبا استفاده ی این محصولات ارزش واقعی آن را درک خواهید نمود.

 

شامپو ویتامینه و گیاهی ضد ریزش،تقویت کننده ورویش مجدد مو:

-این شامپو نیز غنی از ویتامین ها و عصاره های گیاهی بسیار مفید برای موی سر می باشد که در زیر نگاهی اجمالی داریم به مواد تشکیل دهنده ی این شامپو:                                                                                    

- ویتامین A: ویتامیننقش مهمی در رشد مو دارد. مو را سیاه و براق نگه میدارد . ویتامین A حاوی آنتی اکسیدان  است که  پوست سر را مرطوب نگه میدارد و از خشک شدن مو جلوگیری میکند . ویتامین A به  تقویت و ضخیم شدن مو کمک میکند.

- ویتامین B5 پانتوتیک اسید:نقش بسیار مهمی در بهبود سلامت و تحریک رشد مو دارد. پانتوتنیک اسید باعث تقویت فولیکول های مو می شود.

- ویتامین: Eاین ویتامین  برای رشد مو  ضروری است تمام مشکلات موهای خشک و خشن را برطرف میکند! موهارا مرطوب و براق میکند. همچنین پوست سر را سالم نگه می دارد و گردش خون را بهتر میکند.

-عصاره ی گیاه رزماری:که استفاده از این گیاه بر روی پوست سر مانع ریزش موها خواهد شد.واین گیاه در برگرداندن رنگ موهای خاکستری به رنگ طبیعی و درمان طاسی سر کمک می کند.اسانس رزماری ضد میکروب، ضد ویروس و قارچ است.مصرف موضعی این عصاره بر پوست سر کمک می کند تا ریزش مو ها کمتر شده و ریشه مو تحریک گردد و ساقه مو با سرعت بیشتری رشد کند.

- حنا: حنا موهای شما را قوی، حجیم و درخشان می‌کند.کمک خواهد کرد تا سلامت از دست رفته‌ی موهایتان بازگردد و تار موهای آسیب دیده‌تان درمان شود.حنا بدون از بین بردن تعادل موهایتان، تعادل اسیدی- قلیایی پوست سرتان را باز می‌گرداند.

- گزنه: گزنه مو را تقویت كرده و از ریزش موی سر جلوگیری می كند ، حتی موجب رویش مجدد موی سر نیز می شود.

- مورد: مورد در تقویت موی سر و سیاه شدن آن مفید است. قابلیت‌ آن به حدی است که حتی ریزش ابرو و مژه را نیز متوقف می‌کند ریزش موهای سر و صورت اغلب به دلیل حساسیت‌های پوستی و یا آلودگی‌های قارچی است. عوارض این آلودگی‌ها به صورت ریزش، خارش و گاهی شوره  تظاهر می‌کند. که مورد در برطرف کردن این عارضه ها بسیار موثر عمل می کند.

- چلتوک برنج: دیگر عاملی که در برنج باعث شده آن را یک حامی بزرگ برای پوست و موهایمان بدانیم، وجود مقادیر قابل توجه ویتامین B در چلتوک برنج است. آنهایی که به سبب تلخی روزگار یا ارث و میراث گذشتگان و یا فقر غذایی به ریزش مو مبتلا و به مطب پزشکان رفته اند، خوب می دانند که اولین دارویی که هر پزشکی پس از کند و کاو درباره علت بیماری برای آنها تجویز می کند، ویتامین های گروه B و به خصوص B5 است چرا که این ویتامین خاصیت عجیبی در تحریک سوخت و ساز سلول های زنده و فعال پیاز مو دارد، یعنی همان چیزی که یک موی فعال برای زیستن و رشد کردن به آن نیاز دارد.

- چای سبز: چای سبز برگ های خشک گیاه کاملیا سینن سیز است که  خاصیت آنتی اکسیدانی آن نسبت به ویتامین ای و سی به ترتیب  ۱۰۰و ۲۵ برابر بیشتر است. امروزه دانشمندان دریافته که این گیاه در درمان ریزش مو مفید می باشد. چای سبز همچنین از عملکرد آنزیم Caspase ۱۴ جلوگیری می کند و در از بین بردن شوره سر نقش ویژه ای دارد. لذا با استفاده از این گیاه می توانید به جلوگیری از ریزش مو ، کاهش چربی بیش از حد مو و درمان شوره سر خود کمک کنید.

- آویشن: با استفاده ازآویشن میتوانید ریزش شدید موهای خود را متوقف کنید و همچنین رویش مجدد مو و  رشد سریع تر موهای خود را تجربه کنید.دکتر پل گوئتز می‌گوید:آویشن محرک مو است و می‌تواند باعث رشد موها شود.

ما با جمع آوری همه ی این مواد مفید و حیاتی در شامپوی گیاهی امیدواریم کمک شایانی به شما هموطنان عزیز در جهت حفظ و شادابی مو و جلوگیری از ریزش آنها و هم چنین رویش مجدد موها بنماییم،تنها با یکبار مصرف این شامپوطرفدار همیشگی آن خواهید شد.

 


ارسال سفارش این محصول
محصولات کمون را به اشتراک بگذارید Facebook , Twitter , Google+ , Linkedin , Cloob , Facenama